Nasze osiągnięcia

1999-2011    2011-2012    2012-2013  2013-2014

2014-2015  2015-2016

Konkursy przedmiotowe

 

                    KONKURSY PRZEDMIOTOWE I TEMATYCZNE

Konkurs

Etap rejonowy

Etap wojewódzki

Język polski

Chromy Anna - 3A

Pająk Joanna - 3B

Wypartowicz B - 3B

op. mgr B. Szczęch

Głuc Joanna - 2C

op. mgr T. Talaga

Nowak Katarzyna - 1C

op. mgr B. Wierzbicka

LAUREATKA

Pająk Joanna - 3B

op. mgr B. Szczęch

------------------------------

Głuc Joanna - 2C

op. mgr T. Talaga

Nowak Katarzyna - 1C

op. mgr B. Wierzbicka

Matematyka

-------------------------------

------------------------------

Fizyka

------------------------------

------------------------------

Historia

------------------------------

------------------------------

Biologia

Marek Kachnic - 3C

Bogumiła Nieciąg - 3B

Jolanta Nieckula - 2C

Daria Łabędź - 3D

Emilia Sala - 2C

op. mgr B. Szczerba

LAUREACI

 

Marek Kachnic - 3C

Bogumiła Nieciąg - 3B

op. mgr B. Szczerba

Geografia

Bogumiła Nieciąg - 3B

Marek Kachnic - 3C

op. mgr S. Głowacz 

---------------------------

Chemia

Marek Kachnic - 3C

op. mgr inż. G. Bukowska

Marek Kachnic - 3C

op. mgr inż. G. Bukowska 

J. angielski

------------------------------

----------------------------

Język niemiecki

Krzysztof Głuc - 3C

op. mgr M. Goryl

Krzysztof Głuc - 3C

op. mgr M. Goryl

Informatyka

Krystian Dróżdż

op. mgr R. Nowak

----------------------------

Konkurs biblijny

Chromy Emilia - 3A

Gabryś Natalia - 1A

Jancarczyk Natalia  - 2B

Kawa Radosław - 3B

Nieckula Kinga - 2B

Polak Sylwia - 2A

op. mgr M. Zieliński

LAUREACI

Polak Sylwia - 2A

op. mgr M. Zieliński

Wiedza

o społecz.

Joanna Pająk - 3B

Mikołaj Głowacz - 2A

Marek Kachnic - 3C

Krystian Dróżdż - 3C

Martyna Ryszawy - 3C

op. mgr S. Lasek

LAUREATKA

Joanna Pająk - 3B

op. mgr S. Lasek
Konkurs Wiedzy o Teatrze ------------------------------ -------------------------------

 

 

OSIĄGNIĘCIA - 2015/2016

 

IV Powiatowy Konkurs Geograficzny

"Szlak Architektury Drewnianej Małopolski"

 

3 miejsce - zespół: Bogumiła Nieciąg 2B, Sylwia Skorut 3B, Martyna Pieczara 3E

op. mgr Małgorzata Chorąży

Powiatowy Konkurs Plastyczny

" W trosce o nasze bezpieczeństwo"

1 miejsce - Daria Łabędź - 2D, wyróżnienie - Martyna Pieczara -3E

op. mgr Elżbieta Trzop

Międzygimnazjalny konkrs j. niemieckiego

"Herzlich wilkommen in Ostereich"

1 miejsce - zespół z Gimnazjum w Budzowie

op. mgr Małgorzata Goryl

XV Miedzygimnazjalny Turniej " Sekrety Sztuki "

1 - miejsce - Gimnazjum w Budzowie

op. mgr Elżbieta Trzop

Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych

" Babiogórskie Podłazy"

3 miejsce - Gimnazjum w Budzowie

op. mgr Elżbieta Trzop

 

Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii

 

- Nieckula Jolanta - 1C

 

op. mgr Anna Dobosz

 

 

" Wolni od narkotyków - Kreatywni w życiu"

 

2 miejsce - Julia Burliga (1B)

3 miejsce - Daria Łabędź (2D)

5 miejsce - Emilia Gaura (3B)

 

Wyróżnienie specjalne - Grzegorz Stanaszek (2C)

 

op. mgr Magdalena Żmudka

Powiatowy konkurs Literacki - "Podbabiogórskie opowieści"

 

3 miejsce -  Kamil Chromy (3B)

 

op. mgr Barbara Wierzbicka

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Profilaktyka chorób nowotworowych układu pokarmowego"

2 miejsce - Aleksandra Madejczyk

3 miejsce - Daria Łabędź

wyróżnienie - Julia Burliga

 

op. mgr Elżbieta Trzop

 

Miedzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckigo "Deutschfan"

1 miejsce zespół w składzie: Marek Kachnic (2C), Martyna Ryszawy (2C), Konrad Nieckula (2C).

2 miejsce zespół w składzie: Dominika Mlak (3D), Agnieszka Kunas (3D), Krzysztof Głuc (2C)

 

op. mgr Małgorzata Goryl

 

VIII Festiwaal Pieśni Patriotycznej

II miejsce - Zespół Wokalno- Muzyczny

II miejsce - Wiktoria Chorąży

 

op. mgr Elżbieta Trzop.

 

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI I PROZY REGIONALNEJ " W CIENIU JODEŁ I ŚWIERKÓW"

 

I miejsce - Weronika Moskała

 

op. mgr Teresa Talaga

 

VII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O ŚW. JANIE PAWLE II

 

I miejsce - Karolina Ceremuga - 3E

                Agata Ceremuga - 1C

                Marzena Pająk - 1D

 

op. ks. mgr Bolesław Żmuda