Listy klas 2011-2012
KLASA 1A - wych. mgr Teresa Talaga
Bańdura Tomasz , Broda Klaudia , Brodziak Mateusz
, Bukowska Maria , Cholewa Kami , Dobosz Wiktoria , Goryl
Gabriela , Jończyk Daria , Kania Jakub , Kosek Mariusz , Kruźlak
Katarzyna , Kwaśniowska Natalia , Kwaśniowski Adrian , Liszka
Mariusz , Lurka Beata , Malina Justyna , Mirocha Kinga , Najdek
Wojciech , Nowakowska Veronica , Pająk Adrian , Sabała Natalia ,
Wilkosz Karolina
KLASA 1B - wych. mgr Anna Dobosz
Brózda Aleksandra , Chrapek Kinga , Chromy Kamil , Chromy Magdalena , Gabryś Izabela , Gaura Kacper , Jurek Patrycja , Kachnic Natalia , Koźlik Sebastian , Lach Aleksandra , Łopata Patryk , Łuczak Antoni , Malina Paweł , Maślanka Bartłomiej , Maślanka Wojciech , Młynarczyk Joanna , Mruc Piotr , Nowak Aleksandra , Nowak Milena , Odrowąż Karolina , Pieczara Damian , Trączyk Wioletta , Wierzbicka Edyta
KLASA 1C- wych. mgr inż. Grażyna Bukowska
Celak Justyna , Gierat Aleksandra , Frączek Jakub , Jeż Kamil , Judasz Marcelina , Kosek Ewa , Kot Emilia , Krzysztań Kacper , Mędrek Paulina , Mirek Marlena , Mirocha Konrad , Parszywka Klaudia , Partyka Bartosz , Pawłowski Adrian , Polak Anita , Polak Tomasz , Sala Aleksandra , Sobecki Tymoteusz , Stopa Aleksandra Wadowska Joanna , Warchoł Inga , Woźniak Arkadiusz .
KLASA 1D- wych. mgr Bożena Pieczara
Bogdał Piotr , Burliga Joachim . Chromy Dominik , Chromy Żaneta , Dróżdż Dominika , Frączek Marcin , Frosztęga Damian , Gielata Szymon , Gigoń Bartłomiej , Klimowska Patrycja , Krupczak Kinga , Paleczna Patrycja , Pawlica Karolina , Piątek Dorota , Pieronkiewicz Filip , Reciak Radosław , Rozum Dawid , Ryłko Barbara , Sałapat Eliza , Sałapat Joanna , Szklarczyk Szymon , Talaga Martyna , Wypartowicz Natalia .
KLASA 1E- wych. mgr Małgorzata Goryl
Biedrawa Maciej , Chrapek Kamila , Dubiel Łukasz , Frączek Agnieszka , Głuc Karina , Gwiżdż Gabriela , Gwiżdż Rafał , Kania Tomasz , Kiełbus Michał , Lempart Agnieszka , Lempart Rafał , Majerczak Roksana , Mirocha Julia , Mlak Katarzyna , Moskała Agnieszka , Nowak Mateusz , Ogarek Stanisław , Pieczara Oliwia , Prymula Magdalena , Stachura Dominik , Szczepaniak Ewa , Szczerba Karol , Wrzodek Kinga .
KLASA 1F- wych. mgr Beata Kopacz
Bukowski Kacper , Ceremuga Piotr , Frączek Paulina , Gielata Gabriela , Głowacz Paulina , Golonka Maria , Kaźmierczyk Marcelina , Knapczyk Daniel , Konas Wojciech , Korczak Damian , Mlak Kacper , Nieckula Eliza , Nocula Ewa , Pawlica Patrycja , Pieczara Patrycja , Polański Szymon , Sapoń Katarzyna , Stypuła Paulina , Wiąch Michał , Wrzodek Anna , Wrzodek Wojciech , Zeman Szymon , Zyglińska Katarzyna .
KLASA 2A - wych. mgr Teresa Tondyra
Bańdura Sebastian, Chromy Martyna, Chwała Dominik, Chwała Klaudia, Drabina Jakub, Gaura Katarzyna, Gąstała Dawid, Głowacz Aleksandra, Klimowska Kamila, Klimowski Dominik, Kruźlak Szymon, Kwiatek Krzysztof, Lenik Tomasz, Najdek Natalia, Nieciąg Konrad, Pająk Arkadiusz, Pęcek Natalia, Putyra Aleksandra, Stopa Justyna, Tomaszewski Michał, Trączyk Klaudia, Warchoł Patrycja, Zgudziak Paulina.
KLASA 2B - wych. mgr Barbara Szczerba
Bałos Partycja, Bubiak Wiktor, Cudyk Patrycja, Jaworek Aneta, Jurkowski Arkadiusz, Kania Jakub, Kania Kacper, Kania Zuzanna, Knapczyk Przemysław, Kos Dawid, Kozłowska Natalia, Kruźlak Dawid, Lenik Karolina, Lenik Marek, Ogorzelec Gabriela, Pawlica Klaudia, Reciak Katarzyna, Rozum Mateusz, Seneczko Wiktor, Sergiel Tomasz, Szczepaniak Dominik, Tekieli Kamila, Wądolny Sylwia, Wicherek Patryk.
KLASA 2C - wych. mgr Magdalena Żmudka
Bochenek Gabriela, Chromy Natalia, Dobosz Sylwia, Filus Patrycja, Kachnic Michał, Kania Ada, Kania Patrycja, Kot Magdalena, Koźlik Karol, Kuś Amelia, Łuczak Sebastian, Mirocha Gabriela, Niebudek Bartłomiej, Paryła Sabina, Pawlica Paulina, Pieczara Katarzyna, Pieczara Piotr, Polak Kamil, Rzadek Kinga, Szczerba Katarzyna, Straczek Szymon, Światłoń Karol, Zając Natalia, Zaręba Dominik.
KLASA 2D - wych. mgr Bożena Szczęch
Bałos Krzysztof, Biłko Justyna, Brych Sebastian, Dobosz Dawid, Drabina Justyna, Dyrda Patrycja, Fidelus Marta, Frączek Natalia, Habowski Kamil, Maślanka Jan, Nosal Anna, Nowak Bartłomiej, Petrilăk Agnieszka, Pieczara Krzysztof, Pocielej Ewelina, Polak Klaudia, Rymarczyk Maciej, Ryszawy Partyk, Świetek Piotr, Turaj Agnieszka, Ucher Agata, Ucher Karolina, Urbańczyk Gariela.
KLASA 2E - wych. mgr Danuta Jurek
Burliga Albert, Choraży Estera, Chrapek Dominika, Chroma Agnieszka, Chromy Kamila, Chwała Marcelina, Dróżdż Justyna, Fraczek Dawid, Frosztega Daniel, Gielata Mateusz, Gielata Mateusz Jan, Głowacki Konrad, Gwiżdż Karolina, Kwasniowska Annna, Mlak Gabriela, Mlak Małgorzata, Pajak Mariusz, Radwan Daria, Trabka Joanna, Wypartowicz Władysław, Zaręba-Głód Emanuel, Zawiła Klaudia, Zygliński Marek, Żmuda Natalia.
KLASA 3A - wych. mgr Barbara Wierzbicka
Biela Sylwia,Bochenek Łukasz,Chromy Tomasz,Goryl Maria, Habowski Paweł,Kachnic Sebastian,Krupa Katarzyna,Lach Joanna,Pająk Mateusz,Paryła Paweł,Pawlica Janusz, Piasecki Dominik,Prymula Krystian,Rymarczyk Kacper,Sasuła Natalia, Stachoń Sylwia, Stachura Kinga,Sumera Patryk,Szczepaniak Justyna,Tondyra Karolina,Wilkosz Joanna
KLASA 3B - wych. mgr Małgorzata Kuzak
Burliga Jonasz,Burliga Kacper,Chromy Karolina,Chromy Krystian, Czaicki Dariusz,Dyrcz Krzysztof,Gaura Danuta,Gaura Magdalena, Głuc Monika,Głowacz Karol,Jopek Katarzyna, Kotlarz Dariusz, Kruźlak Wojciech,Malina Dominik,Mirocha Katarzyna,Najdek Aleksandra, Nieckula Paulina,Pawlica Lidia,Sałapat Mateusz, Saneczko Anna, Wrona Karolina,Wrona Magdalena,Zgudziak Anna
KLASA 3C - wych. mgr Stanisława Wypartowicz
Bartocha Paulina,Bogdał Magdalena,Chromy Marcelina,Duman Arkadiusz,Gaura Marcin Kachnic Anna,Kachnic Ewelina,Kania Barbara,Koźlik Adrian,Moskała Łukasz,Nowak, Bartłomiej,Pająk Łukasz,Parszywka Sylwia,Pawlica Tomasz,Piątek Janusz,Porębska Liliana Reciak Marcin,Reciak Natalia,Stopa Karolina,Strączek Bartłomiej,Szabla Paweł,Wrzodek Natalia
KLASA 3D - wych. mgr Monika Mikocka
Bargieł Patrycja,Biedrawa Dominik,Brodziak Dominik,Brózda Małgorzata,Chromy Agnieszka,Chromy Paulina,Dróżdż Jarosław, Frys Dawid,Gielata Józef,Kachnic Paweł Kardaś Aleksandra,Kosek Dominika,Kwaśniowski Kacper,Lenik Kamil,Malina Joanna,Nocula Sebastian,Nowak Tomasz,Ogarek Jakub,Ogorzelec Maciej, Marcelina Polak,Rymarczyk Edyta,Rymarczyk Sylwia,Woźniak Agnieszka
KLASA 3E - wych. mgr inż. Jadwiga Sękacz
Baran Anna,Bochnia Janusz,Burczak Sabina,Burliga Sara,Dobosz Klaudia,Dobosz Maksymilian,Drabina Radosław,Dyba Krzysztof, Frączek Joanna,Kojs Paweł,Koźlik Adrian,Lempart Katarzyna,Łuczak Łukasz,Nocula Joanna,Nowak Justyna,Osiecki Damian Pająk Klaudia,Polak Jakub,Sabała Karolina, Sala Krzysztof, Sapoń Marek,Sobecka Judyta, Turaj Grzegorz,Warchoł Maciej
KLASA 3F - wych. mgr Sabina Lasek
Burza Kamil,Dubiel Dominik,Frączek Dominika,Frączek Joanna,Goryl Joanna,Gunia Karolina,Gwiżdż Dawid,Jończyk Patryk,Kania Rafał, Kempa Martyna,Lasek Wojciech,Malina Kamil,Mlak Paweł,Mlak Szymon,Nowak Krystian,Polak Wojciech,Rzegocka Martyna Rzeszut Karolina,Stypuła Magdalena,Wiąch Justyna,Wierzbicki Rafał, Wrzodek Magdalena